Се издава стан во Центар #s-10070

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Јавен
Површина: 60 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се издава празен двособен стан спроти т.ц.Рамстор на 4 ти кат цена 220евра/мес.

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не