Се издава стан од 80 м2 во Кисела Вода #s-10069

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Автокоманда
Тип на паркинг: Јавен
Површина: 80 м2
Соби: 3
Купатила: 2

Се издаваат два стана во Кисела Вода едниот е 80 м2 со 2 спални соби,и вториот е 65 м2.Становите се комплетно реновирани со нов мебел и не се вселени откако се реновирани...цена 250 евра...

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не