Се продава стан во Кисека Вода 84 м2 #s-10068

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се продава
Локација: Кисела Вода
Тип на паркинг: Јавен
Површина: 84 м2
Соби: 4
Купатила: 2

Се продава стан во Кисела Вода од 84m2 стамбена (внатрешна) површина + три тераси од 17m2 + подземен подрум 5+5m2 станот се наоѓа на Пр/7 кат сo лифт и парно. Зградата има паркинг од предната страна . Станот се наоѓа на само 2, 5 км од строгиот градски центар,во мирен дел на градот во кој што не се гради, веднаш до непосредна близина на детска градинка, основни училишта,средно училиште, јавен градски превоз, спортско игралиште, Тинекс, СП Маркет , Кам Маркет. Во станот останува нова кујна со плотна , аспиратор ,вградени плакари во ходникот и две клими Станот се состои од : Две големи спални соби , дневна , трпезарија , кујна, ходниk , шпаиз (лоџиa) ,гостинско ВЦ , големо купатило (бања) , и три тераси.Цена 75 000 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не