Се издава нов трособен стан во Кисела Вода #s-10067

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Кисела Вода
Тип на паркинг: Јавен
Површина: 72 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Се издава стан во Расадник на трети кат, трособен со две спални,има лифт,клима,парно комплетно наместен...Цена 250 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не