Се издава трособен стан во Центар мирна локација #s-10066

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Приватен
Површина: 85 м2
Соби: /
Купатила: /

Издавам трособен наместен стан (дневна и две спални) од 85 м/2 зад студентскиот дом Кузман, на 4 спрат од 5 спрата со лифт. Станот има нов Сони ЛЦД ТВ 40 инча, две клими (дневна и спална соба), сателитска, интернет, две тераси, посебна просторија за перална, едно бесплатно паркинг место. Цена 450 евра.

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не