Се издава празен стан комплекс Гранд Престиж #s-10064

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Карпош III
Тип на паркинг: Приватен
Површина: 84 м2
Соби: 4
Купатила: 2

Се издава нов, невселуван, комплетно празен стан на ул. Прашка во комплексот Гранд Престиж. Станот е 84 м2 со три спални соби, WC и бања, на 6ти кат од вкупно 9. Комплет со станот доаѓаат и две паркинг места во подземна гаража под зградата. Цена: 400 ЕУР месечно + режиски трошоци

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не