Се издава нов стан во Центар #s-10063

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Јавен
Површина: 64 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се издава нов наместен стан во Центар во близина на Универзална сала 64 м2

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не