Се издава дел од куќа во Тафталиџе #s-10062

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Тафталиџе
Тип на паркинг: Јавен
Површина: 245 м2
Соби: 3
Купатила: 2

Се издава наместен дел од куќа во Тафталиџе 1 со посебен влез спроти гимназија НОВА . Вкупна површина 245м2(3 спални соби и 2 купатила) и градина 120м2

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не