Се продава плац во Маврово #i-10061

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се продава
Локација: Контакт за локација
Тип на паркинг:
Површина: 500 м2
Соби: /
Купатила: /

Се продава плац во Маврово со маркица за градба,со пристап на асвалт и има фантастичен поглед на езеро.Плацот е 500м2 цената е 35 евра по м2...

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не