Се продава стан во Дебар Маало #s-10059

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се продава
Локација: Дебар Маало
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 72 м2
Соби: 3
Купатила: /

Се продава стан на втор кат има две спални,дневна,бања,гостинска и тераса.Станот е градба на Луна и е веднаш вселлив погоден е и за канцелариски простор има и гаража...

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не