Стан во строг центар до Плоштад #s-10058

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Јавен
Површина: 65 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Се издава празен стан во строг центар кај туристичка агенција Савана.Станот е на втор кат има лифт, три простории со сопствено греење.Цена за месец 330 евра, за една година однапред 3500евра.Цена за продажба 90 000евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не