Се продава стан во Ѓорче Петров #s-10057

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се продава
Локација: Ѓорче Петров
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 139 м2
Соби: 5
Купатила: 2

Се продаваат станови во Ѓорче Петров со површина 136м2 и 139м2 на прв кат во зградичка од три спрата становите се со имотен лист,се продаваат без внатрешно уредување(врати,паркет,плочки).Во близина се на старото кино на 60м од главната улица цена 68 000 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не