Се продава куќа во Бардовци #s-10055

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се продава
Локација: Бардовци
Тип на паркинг: Приватен
Површина: 180 м2
Соби: 6
Купатила: 2

Се продава плац и куќа во село Бардовци куќата е 180 м2 а плацот 750м2.Веднаш се наоѓа под елитната населба има вода,струја,парно...

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не