Се продаваат станови во Центар #s-10053

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се продава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 51 м2
Соби: 2
Купатила: 2

Се продаваат станови во Центар на улица 11 Октомври позади билна аптека.Становите се 51м2,69м2,82м2 и 92м2. Веднаш вселливи со имотен лист...

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Индивидуално

Контактирајте не