Се продава стан во Карпош #s-10052

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се продава
Локација: Тафталиџе
Тип на паркинг: Приватен
Површина: 48 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се продава стан во Тафталиџе во близина на ,,Сити Мол,, Станот е на 2 кат со сопствено греење,зградата е со лифт,со станот оди и паркинг место во подземна гаража...

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Индивидуално

Контактирајте не