Се издава куќа во Тафталиџе 1 #s-10050

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Тафталиџе
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 140 м2
Соби: 4
Купатила: 2

Се издава куќа во Тафталиџе 1 со површина од 140 м2,две спални соби,дворно место 190м2.Цената е 600евра/месечно

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не