Се издава куќа во Тафталиџе #s-10049

Детали

Цена: 3000евра
Тип на понуда: Се издава
Локација: Тафталиџе
Тип на паркинг: Приватен
Површина: 500 м2
Соби: 10
Купатила: 4

Се издава куќа во Тафталиџе,куќата е со два спрата и поткровје+подрумски простории со мини бар и сала за рекреација која може да се опреми и користи за(фитнес,пинг понг, билијард и сл) Куќата се наоѓа на прекрасна мирна локација во Тафталиџе,но непосредно блиску до ул.Партизанска што овозможува брз излез кон центар но и надвор од градот,со прекрасен поглед на падините на Водно.Комплетно е контролирана со мониторинг систем(видео надзор,далечинско и електронско управување за влез и излез...)Двете нивоа се функционално распоредени,првиот спрат е со голема просторија наменета за дневен престој +соби а на вториот спрат има повеќе простории засебни соби+поткровје тавански простории.Во куќата се ставени повеќе големи прозори што овозможува да има природна светлина,подот е изработен од паркет(Афричко дрво) кој е лакиран со еко лак од органски состојки.Енергетски е ефикасна што е од особено значење како за зима така и за лето...Особено е погодна за Амбасади,конзулати,лична намена,фирми итн.

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не