Се издава стан во Црниче #s-10048

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Црниче
Тип на паркинг: Јавен
Површина: 95 м2
Соби: 4
Купатила: 2

Се издава стан во Црниче 2 спални, голема дневна, кујна, 2 купатила, тераса, одличен поглед на Скопје, ЛЦД ТВ, сопствено парно, клима, се наоѓа на 2ри кат, има лифт...

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не