Се продава стан во Тафталиџе #s-10046

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се продава
Локација: Тафталиџе
Тип на паркинг: Јавен
Површина: 51 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Продавам двособен стан во Тафталиџе кај студенскиот Гоце Делчев станбена површина 51м2 + 4 м2 тераса на 2/3 реновиран. Дневната и кујната гледаат на јужна страна,спалната за северна.

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не