Се издава спрат од куќа во Црниче #s-10042

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Црниче
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 135 м2
Соби: 4
Купатила: 2

Се издава потполно нов спрат од куќа, со прекрасен поглед кон Скопје. Станот е со сопствено парно, климатизиран. Поседува две купатила и помошна utility соба.

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не