Се продава стан после Шампионче #s-10040

Детали

Цена: 73515евра
Тип на понуда: Се продава
Локација: Кисела Вода
Тип на паркинг: Јавен
Површина: 87 м2
Соби: 4
Купатила: 2

Се продава четворособен стан 87м2 во Кисела Вода после Шампионче на 1 прв кат во мала зграда,2 спрата и поткровје.На 5 мин.од Центар со сопствено греење.Станот е со голема дневна со трпезарија,кујна,лоѓа,3 спални,1 бања,1 вц и две тераси.

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не