Нови станови Црниче #s-10038

Детали

Цена: 74800евра
Тип на понуда: Се продава
Локација: Црниче
Тип на паркинг: Приватен
Површина: 68 м2
Соби: 3
Купатила: 2

Станот е нова зграда лоциран е на прекрасно место во делот над Државна болница и МВР.На спрат има по два стана,во близина има училиште,градинка,маркет...Станот е веднаш вселлив.Дневниот престој е со исклучителна височина од 3,6м што е од особено значење како визуелно така и од аспект на користење на просторот...Прекрасен поглед на градот...Спалните се издвоени од дневната со ходник и гледаат на Водно...Зградата (не е лепенкка со друга) просторот околу неа е отворен има поглед од секоја страна.Градбата е од висок квалитет користени се високо квалитетни материјали(германски врати и прозорци,,,Демит,,фасада,внатрешни зидови од цигла,природна вентилација,храстов паркет...Греењето во станот е индивидуално.Има можност за да се купи паркинг место во зградата,подрумски гаражи од 12,5м2 по цена од 300евра/м2... *ВО ЦЕНАТА ИМА МЕСТО ЗА ДОГОВОР...

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Индивидуално

Контактирајте не