Се продава стан во Кисела Вода #s-10037

Детали

Цена: 48950евра
Тип на понуда: Се продава
Локација: Кисела Вода
Тип на паркинг: Јавен
Површина: 55 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се продава стан во кисела вода со градско парно,лифт,,,

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Индивидуално

Контактирајте не