Се продава стан во комплекс Македонија Тафталиџе #s-10036

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се продава
Локација: Тафталиџе
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 80 м2
Соби: 2
Купатила: 2

Се продава трособен стан (во моментов преадаптиран во двособен) од 80м2 во Kомплекс Македонија, позади Веро во Тафталиџе. 2008 година градба од БС Инженеринг (зградата има домари). Станот има источна ориентација, на 6ти кат од седум, со прекрасен поглед кон парк. - Голема дневна соба - Спална - Гостинско вц - Купатило - Тераса - Тераса - логија Од опременост има: Ексклузивна кујна (Монтенегро) со шанк од камен, вградени плакари, логијата е преградена со прозор, спуштени плафони со осветлување, тенда на тераса, роло-комарници на прозорите....

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Индивидуално

Контактирајте не