Се издава луксузен стан 50м2 во Аеродром #s-10035

Детали

Цена: 300евра
Тип на понуда: Се издава
Локација: Аеродром
Тип на паркинг: Јавен
Површина: 50 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се издава луксузно опремен стан 50м2 во нова зграда досега невселуван, некористен зад Тобако 2.

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Индивидуално

Контактирајте не