Се продава стан во Градски Зид 85 м2 #s-10034

Детали

Цена: 97750евра
Тип на понуда: Се продава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Јавен
Површина: 85 м2
Соби: 3
Купатила: 2

Се продава трособен стан 85 m2 на 12-ти спрат, во најубаво средена зграда во кулите на градски ѕид. Станот е комплетно реконструиран и реновиран, од водоводно-канализациона инсталација со изведена хидро изолација, електрична инсталација, дограма , плочки и санитарии. Комфорен, светол, со отворен поглед према Водно (југо-исток и југо-запад) Прво видете па сами проценете. Цената не е фиксна.

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не