Се продава стан во Аеродром #s-10033

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се продава
Локација: Аеродром
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 90 м2
Соби: 3
Купатила: 2

Се продава стан во Аеродром во кулата позади Неоком,92 м2.Станот е скоро реновиран на седми спрат,зградата е со два лифта двата е комплетно нови од кои едниот е во процедура на монтирање.Градско парно,клима,подрум ,на само 1 км од ГТЦ,,може и наместен цена е 800 евра/м2 или 72000евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Индивидуално

Контактирајте не