Стан во Центар Европска унија кај Рамстор #s-10032

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Јавен
Површина: 76 м2
Соби: 3
Купатила: 2

Се издава стан во Центар во зградата на Европска Унија кај Рамстор.Станоте луксузно опремен и е комплет наместен.Цената е по договор

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не