Се издава куќа во Трнодол #s-10031

Детали

Цена: 1008евра
Тип на понуда: Се издава
Локација: Трнодол
Тип на паркинг: Приватен
Површина: 126 м2
Соби: 4
Купатила: 2

Се издава куќа во Трнодол 126м2 на два спрата,комплетно наместена(по ваша желба во стандардни услови) родителска спална со гардеробер, и две детски соби.Сопствено парно греење +камин како опција за декор амбиент но и можност за греење на целиот простор,целосно климатизирана.Куќата е со видео надзор (мониторинг) и аларм систем.Двор со летниковец и паркинг место.Градба 2010 ...енергетски ефикасна...Се издава исклучиво за странци...

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Индивидуално

Контактирајте не