Се продава нов стан City Tower #s-10030

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се продава
Локација: Карпош III
Тип на паркинг: Приватен
Површина: 55 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се продава нов стан во Карпош 3,City Tower 55 м2,со една спална и тераса на 4 кат.Зградата има 4 лифта ThyssenKrupp,обезбеден паркинг,видеофонија и обезбедување 24/7

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не