Се издава стан во Центар #s-10029

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Приватен
Површина: 79 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Станот се наоѓа кај Тифани,опремен со кујна со сопствено греење инвертер клима и панели

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не