Се продава стан на Водно 87 м2 #s-10028

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се продава
Локација: Водно
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 87 м2
Соби: 3
Купатила: 2

Се продава стан на Водно со две спални,две купатила сопствено парно,гаража од 30 м2 и прекрасен поглед на градот...

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не