Се издава стан во Дебар Маало #s-10027

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Дебар Маало
Тип на паркинг: Приватен
Површина: 0 м2
Соби: 3
Купатила: 2

Се издава стан во Дебар Маало,кај кино карпош 3 собен,луксузно наместен,рачна изработка,LCD телевизија во секоја соба,со маркица за паркинг место...

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Индивидуално

Контактирајте не