Се издава стан во Центар #s-10026

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 77 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Се издава стан во Центар.... (со режиски трошоци)......... досега не користен

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Индивидуално

Контактирајте не