Се издава стан во Центар 100 м2 #s-10025

Детали

Цена: 800евра
Тип на понуда: Се издава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Јавен
Површина: 100 м2
Соби: 3
Купатила: 2

Се издава стан од 100 м2 веднаш до градски парк фонтана.Станот е наместен конфорен и удобен...

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не