Се издава луксузна куќа во Центар #s-10024

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Приватен
Површина: 350 м2
Соби: 10
Купатила: 3

Се издава луксузна куќа во Центар со површина од 350 м2,10 соби со екстра луксузен ентериер,со камин,сауна, со тераси со поглед кон Водно и кон Центар,прекрасно уреден двор од 250 м2

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Индивидуално

Контактирајте не