Се продава куќа во нас.Лисиче #s-10023

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се продава
Локација: Ново Лисиче
Тип на паркинг: Приватен
Површина: 250 м2
Соби: 7
Купатила: 3

Се продава куќа на самиот влез во населба Лисиче веднаш спроти Крстот

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не