Се издава стан во Дебар Маало #s-10022

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Дебар Маало
Тип на паркинг: Приватен
Површина: 33 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се издава стан за живеење во Дебар Маало. Станот е празен, има 33м2 и приватно паркинг место. Цената за издавање е 190 евра.

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не