Се издава стан во Центар на Водно #s-10289

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Водно
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 0 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се издава стан на Водно во зградата на Рамстор - комплетно наместен - двособен со една спална - 43м2+10м2 тераса

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не