Се издава стан во Карпош комплекс МИДА #s-10288

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Карпош II
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 58 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се издава стан во Карпош 2,комплекс МИ-ДA: - 3-ти кат од (вкупно 5 ката) со лифт. - Станот има дневна соба ,трепезарија, кујна комплетно опремена, 1 спална соба,остава,1 купатило со jaccuzzi, 1 балкон. - Има клима уред, централно парно греење ,интернет,Тв. - Станот е целосно наместен со модерен мебел. - Цена 330 Евра + месечни трошоци. Rent New apartmant in Karpos 2, Complex MI-DA: - on 3th floor(5 floors in total) with elevator. - The apartmant has living room dining area, 1 bedroom,kitchen-fully equipped, 1 bathroom with jacuzzi, 1 balcony. - Air conditioned, internet Tv,central heating. - The apartmant is fully equipped with new furniture. - Price: 330 EUR + mounth bills.

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не