Се издава стан кај катастар шифра #s-10021

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Тафталиџе
Тип на паркинг: Јавен
Површина: 76 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Станот се наоѓа во куќа со посебен влез,во близина на катастар. Се работи за трособен стан од 76 м2.Станот поседува : -работна кујна -родителска спална -детска соба -дневен боравок -голема тераса -бања со џакузи Спаѓа во економични станови и поседува плински шпорет,клима уред,соларна енергија и сопствено парно.

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не