Се издава стан во Кисела Вода #s-10287

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Кисела Вода
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 43 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се изнајмува стан во Кисела Вода: - двособен со една спална - сопствено греење - комплетно наместен - до салата Расадник Цена: 220 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не