Се издава стан во Центар #s-10286

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 50 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се изнајмува стан во Центар карши главната пошта: - двособен со една спална - комплетно наместен - централно греење - лифт,клима,интернет Цена: 240 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не