Се изнајмува стан во Капиштец #s-10285

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Капиштец
Тип на паркинг: Јавен
Површина: 40 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се изнајмува стан во Капиштец: - 1 спрат над Шпаркасе банка - двособен со една спална - наместен нов - централно парно - цена: 220 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не