Se iznajmuva stan vo Kozle #s-10284

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Карпош III
Тип на паркинг: Јавен
Површина: 40 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се издава стан во Козле до основното училиште Владо Тасевски на 5 мин. од City Mall: - станот е на 5 ти спрат - двособен со една спална соба - нова зграда и целосно опремен - сопствено греење - цена 220 евра Слободен е од 1 Јануари 2020 год.

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не