Се издава стан во Центар кај Железничка #s-10283

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Аеродром
Тип на паркинг: Приватен
Површина: 70 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Се издава нов опремен не вселуван стан кај Железничка станица: - трособен со 2 спални - машина за садови машина за перење и сушење - централно парно - интернет,клима - обезбеден паркинг - 7 кат,лифт Цена: 400 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не