Se iznajmuva stan Taftalidze Daimond Garden #s-10282

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Тафталиџе
Тип на паркинг: Приватен
Површина: 91 м2
Соби: 3
Купатила: 2

Се издава двособен стан во Adora Diamond Garden во тафталиџе. Зградата е добитник на наградата THE BIZZ 2016 во Монте Карло за иновативност и квалитет во домувањето. Комплексот располага со најголема природна зелена градина во овој дел на Европа, врвна геомеханичка и сеизмичка стабилност како и со висока енергетска ефикасност, термо и звучна изолација, фотоволтаици итн. Станот располага со соба за дневен боравок, две спални соби, модерна кујна, бања и гостински тоалет, паркинг простор за едно возило и остава Цена: 500 евра месечно

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не