Се изнајмува стан во Центар позади Собрание #s-10281

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Јавен
Површина: 72 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Се издава комплетно реновиран стан во Центар(прво вселување) спроти Собрание на РМ (Градски ѕид). - Станот е на втори кат, со лифт и парно. - Со сите потребни уреди - Цена: 400 евра месечно

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не