Се издава стан во Карпош кај Универзална сала #s-10268

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Центар Универзална
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 75 м2
Соби: 3
Купатила: 2

Наместен стан со сите неопходни услови за живеење, две спални соби , два тоалета , тераса, поглед на Водно , експозиција исток/југ,обезбедено паркинг место, централна позиција со Вселив од 1 Јуни 2017. Идеален за семејства. Минимум период за изнајмување 1 година . Цена 300 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не