Се издава стан во Козле Карпош #s-10266

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Козле
Тип на паркинг: Приватен
Површина: 45 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се издава наместен стан во Козле Карпош дневна со трпезарија,кујна,спална,купатило и тераса.Станот е на приземје со централно греење на топлификација има паркинг. Цена 250 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не